S predavanja o sadnji voćaka

29.1. 2008. udruga VIVA organizirala je prvo ovogodišnje predavanje, a tema je bila sadnja voća. Predavač, dopredsjednik udruge, g. Zoran Žulj, u jednosatnom izlaganju na jednostavan i razumljiv način objasnio je voćarima amaterima kako uspješno posaditi voćku, a sve je popratio prezentacijom sa odličnim shemama i slikama.

Predavanju se odazvalo 70-ak ljubitelja voćarstva, uglavnom naših članova, koji su se nakon predavanja mogli predbilježiti za pokaznu vježbu orezivanja voćaka.

Našim članovima i dalje ćemo slati dopisnice kao podsjetnik na sljedeće predavanje. Budući da je ulaz na predavanja slobodan, ostali ljubitelji voćarstva i vinogradarstva točan termin predavanja u veljači mogu pronaći na našim stranicama ili u prostorijama Udruge.

Očekujemo Vaš dolazak i na naše sljedeće predavanje!