Druga hrvatska smotra ekološke poljoprivrede

Srdačno Vas pozivamo na najveću nacionalnu ekološku manifestaciju na kojoj će sudjelovati svi hrvatski ekološki poljoprivredni proizvođači - Drugu hrvatsku smotru ekološke poljoprivrede koja će se održati 2. i 3. prosinca 2006. u Zagrebu, u predvorju kina Studentskog centra, Savska 25 od 9 do 19 sati.
Organizator smotre je udruga za ekološku poljoprivredu, ruralni razvitak i zaštitu okoliša ''Živa Zemlja''. Suorganizatori su: Hrvatski zavod za poljoprivrednu savjetodavnu službu i Udruga ekoloških poljoprivrednih proizvođača Hrvatske. Manifestacija se odvija pod Visokim pokroviteljstvom ureda Predsjednika Republike Stjepana Mesića.

Detaljan program možete pronaći na stranici Hrvatskog zavoda za poljoprivrednu savjetodavnu službu