Dobrodošli na stranice Udruge voćara i vinogradara amatera Grada Zagreba i Zagrebačke županije!

USKORO - MALA ŠKOLA VOĆARSTVA

Mala škola voćarstva uključuje: praktične radionice o rezidbi voćaka i vinove loze, praktična radionica cijepljenja voćaka, prepoznavanje bolesti i štetnika voćaka, određivanje zreosti voćaka za berbu.... Više informacija na e-mail udrugavivazagreb@gmail.com.

OBNOVA ČLANSTVA U 2018. GODINI

Pozivamo članove da uplate članarinu za 2018. godinu kako bi mogli prisustvovati praktičnim vježbama i radionicama.

Povoljni dani za orezivanje voćaka su 1., 2., 10., 28. i 29. ožujka 2018. poslije 9 sati.

Povoljni dani za uzimanje plemki voćaka su 12., 20. i 21. ožujka 2018.

Mjesečev sjetveni kalendar - praćenjem mjesečevog sjetvenog kalendara moguće je odabrati najpovoljnije dane za obavljanje pojedinih radova npr. uzimanje plemki voćaka, obavljanje rezidbe, ukorjenjivanje reznica...

Razvojni ciklus vinove loze

KAKO POSTATI ČLAN UDRUGE VIVA

KALENDAR DOGAĐANJA

Pokazne vježbe voćaka i vinove loze - ožujak 2018.

Dodatne informacije na broj tel. 091 3240 738.

Pozivamo članove koji se žele aktivnije uključiti u rad Udruge (pripremanje tekstova i predavanja, pomoć oko organizacije pokaznih vježbi) da se jave na e-mail udrugavivazagreb@gmail.com

arhiv vijesti