Dobrodošli na stranice Udruge voćara i vinogradara amatera Grada Zagreba i Zagrebačke županije!

POZIV NA PREDAVANJE

Udruga ViVA poziva vas na predavanje gđe. Nede Mikinac "Prednosti rada po mjesečevom sjetvenom kalendaru" koje će se održati u ponedjeljak 21. siječnja 2019. godine s početkom u 18:00 sati u Selskoj 3 (Mjesni odbor Bartol Kašić). Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

Mjesečev sjetveni kalendar - praćenjem mjesečevog sjetvenog kalendara moguće je odabrati najpovoljnije dane za obavljanje pojedinih radova npr. uzimanje plemki voćaka, obavljanje rezidbe, ukorjenjivanje reznica...

22. siječnja - Dan Svetog Vinka

USKORO - MALA ŠKOLA VOĆARSTVA

Mala škola voćarstva uključuje: praktične radionice o rezidbi voćaka i vinove loze, praktična radionica cijepljenja voćaka, prepoznavanje bolesti i štetnika voćaka, određivanje zreosti voćaka za berbu.... Više informacija na e-mail udrugavivazagreb@gmail.com.

KAKO POSTATI ČLAN UDRUGE VIVA

KALENDAR DOGAĐANJA

Predavanje  - 21. siječnja 2019. u 18 sati

Dodatne informacije na broj tel. 091 3240 738.

Pozivamo članove koji se žele aktivnije uključiti u rad Udruge (pripremanje tekstova i predavanja, pomoć oko organizacije pokaznih vježbi) da se jave na e-mail udrugavivazagreb@gmail.com

arhiv vijesti